Agenda


Lees verder...

Onze statistieken

Vandaag 38
Deze week 181
Deze maand 1879
Sinds 11-2008 833861

Cursussen met begeleiding van een docent




 

Voor mensen die veel waarde hechten aan samen leren zijn cursussen onder leiding van een docent een optie. Docenten die dit soort cursussen begeleiden zijn niet zelden moedertaalsprekers. Met kleine groepjes van ongeveer 5-15 mensen vindt er meestal wekelijks een bijeenkomst plaats. Door het directe contact met de docent krijgt u gerichte feedback op uw uitspraak. Sommige docenten bieden privéles aan.

 

 

Organisatie
Plaats

Soort cursus
Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving -

Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving -

Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving -

Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving - Omschrijving -
Tijd: 00.00 - 00.00 uur
Prijs: Vanaf
website: www.website.nl

 

 

 

*De genoemde prijzen zijn mogelijk aan wijzigingen onderhevig. Op deze site geven wij een overzicht van de verschillende cursussen die er bestaan. Wij organiseren deze niet zelf. Voor een actuele prijsopgaaf en/of voor inschrijving dient u contact op te nemen met het cursusinstituut zelf.

 




  2025 Schoonekamp Tekst en Media | Webzijdeplattegrond | Contact opnemen | 





Citaat van de dag

"Twee dingen zijn oneindig: het heelal en de menselijke stupiditeit, maar van dat eerste weet ik het niet zeker. " - Albert Einstein -
(1879-1945)

Mededelingen en snelkoppelingen

Heeft u een eigen website? Een link naar deze website wordt zeer gewaardeerd. Uw website kan eventueel ook bij ons in het linkoverzicht geplaatst worden.